Nawigacja

 

WYNIKI KONKURSÓW
w II półroczu 2018/2019



KLASY I - III

ETAP SZKOLNY

Nazwa konkursu

Ilość uczniów

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Nagrodzeni

Konkurs Czytania ze zrozumieniem
dla klas II i III
Czytam i rozumiem

18

Danuta Dudek
Marietta Głuch
Marta Florczyk
Barbara Milejska
Krystyna Szewc

Klasy drugie:

I miejsce:
Dominik Milczanowski IIb

II miejsce:
Julian Kunysz IIa

III miejsce:
Mateusz Starzyk IIb

Klasy trzecie:

I miejsce:
Adam Pudło IIIb

II miejsce:
Jan Lipiński IIa

III miejsce:
Katarzyna Jezierska IIIa

Drugi etap szkolnego konkursu czytelniczego dla klas 2 i 3

Wesoły świat książek Astrid Lindgren

30

Barbara Milejska
Krystyna Szewc

oraz wychowawcy klas drugich:
Marta Florczyk
Marietta Głuch
Alicja Pelc

Zwycięska drużyna:
Katarzyna Jezierska IIIa
Adam Pudło IIIb
Maria Rak IIc
Bartosz Widanka IIb
Wojciech Stężowski IIa

Konkurs Sportowo – Matematyczny dla klas III
Tabliczka mnożenia na wesoło i sportowo

 

Marta Florczyk
Marietta Głuch
Alicja Pelc
Nauczyciele i wychowania fizycznego

Wyróżnienie:

Zespół klasy IIIa: Piotr Tężycki, Jan Lipiński, Katarzyna Jezierska, Mateusz Domaradzki, Mateusz Ojak

Wyróżnienie:

Zespół klasy IIIb: Adam Pudło, Patrycja Kowalska, Oliwia Sowa, Filip Dąbrowski, Aniela Małecka

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II

15

Zdzisława Chmura
Danuta Dudek
Marta Florczyk
Marietta Głuch
Alicja Pelc
Barbara Milejska
Krystyna Szewc
Monika Walkowiak
Anna Telatyńska

I miejsce:
Mateusz Starzak IIb

II miejsce:
Julian Kunysz IIa

III miejsce:
Miłosz Frączek IIb

Szkolny Konkurs Recytatorski
dla klas 0 – III
Jak dobrze mieć przyjaciela

18

Danuta Dudek
Anna Telatyńska

Klasy 0 – I

I miejsce:
Gaja Głuch Ia

II miejsce:
Kalina Woźnica Ic

III miejsce:
Kaja Krzywy 0

Klasy II – III

I miejsce:
Oliwia Sowa  IIIb

II miejsce:
Piotr Tężycki IIIa

III miejsce:
Aleksandra Firlej IIa

Jarmark logopedyczny

12

Ewa Rokita
Anna Jajor-Morawiec

I miejsce:
Gaja Głuch Ia


II miejsce:
Dominik Iwańczak Ia
Konrad Semeniuk Ic

III miejsce:
Natalia Szewc 0
Lena Sulej IIb

Wyróżnienia:
Amelia Gajowska Ia
Oliwia Kujawa Ib
Urszula Kozakiewicz Ia

ETAP GMINNY

Gminny Konkurs Matematyczny dla klas II
Łamigłówki bystrej główki

2

Marta Florczyk
Marietta Głuch
Alicja Pelc

I miejsce:
Julian Kunysz IIa

II miejsce
Mateusz Starzak IIb

ETAP OGÓLNOPOLSKI

Ogólnopolski Konkurs
Wiedzy Zintegrowanej

Zuch

 

Koordynatorzy:
Marietta Głuch
Monika Walkowiak

Laureaci:
Gaja Głuch Ia
Aleksander Męciński Ic
Mateusz Starzak IIb
Lena Sulej IIb
Dominik Milczanowski IIb
Bartosz Widanka IIa
Adam Pudło IIIb

 

Wykaz konkursów II półroczu w roku szkolnym 2018/2019

KLASY IV - VIII + GIMNAZJALNE

ETAP SZKOLNY

Nazwa konkursu

Ilość uczniów

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Nagrodzeni

Klasowy Konkurs Ortograficzny

8

Alicja Semla - Owczarek

Ewa Gospodarek zakwalifikowała się do etapu gminnego

Klasowy Konkurs Krasomówczy kl.IVd
Przygody Mikołajka

24

Magdalena Bobowska

 

Klasowy Konkurs Czytelniczy
kl. IVd

Przygody Kajko i Kokosza

24

Magdalena Bobowska

 

Klasowe Konkursy Recytatorskie
kl. IVd i VIc

24
19

Magdalena Bobowska

 

Szkolny Konkurs Literacko – Fotograficzny
Powiew Wiosny

25

Magdalena Bobowska

I miejsce:
Dominik Piasecki IIIGb

II miejsce:
Krzysztof Ostrowski IIIGc

III miejsce:
Martyna Szczotka IIIGb

Szkolny Konkurs Wiedzy o Pożarnictwie

14

Jolanta  Jerzycka
Zbigniew Baran

I miejsce:
Michał Płaczek

Zakwalifikowanie się do etapu gminnego:
Ewa Frankiewicz
Aurelia Głuch
Oliwia Iwańczyk
Paweł Orawczak

Szkolny Konkurs Recytatorski
dla klas VII, VIII,
klas gimnazjalnych

17

Magdalena Bobowska

I miejsce:
Anna Krowicka VIIIc

II miejsce:
Wiktoria Górska VIIIc

III miejsce:
Emilia Czopnik VIIIb

Szkolny Konkurs Ortograficzny

15

Magdalena Bobowska

I miejsce:
Ewa Gospodarek VIIIc

II miejsce:
Weronika Woch VIIIa

III miejsce:
Justyna Noweta Vc
Maja Wyszomirska IVd

Szkolny Konkurs Recytatorski
dla klas IV – VI

34

Magdalena Bobowska
Beata Domaradzka-Żak
Alicja Semla-Owczarek
Beata Sypień
Beata Wrzeszcz

Nagrody:
Magdalena Czarny Vd
Wiktoria Dereń IVa
Malwina Kotusz IVd
Franciszek Lipiński VIa
Franciszek Śpik Vc

Wyróżnienia
Nina Boratczuk Vc
Amelia Barczyńska Va

Konkurs Języka Ojczystego

?

Alicja Semla-Owczarek
Beata Wrzeszcz

I miejsce:  Klasa VIIIc
II miejsce:  Klasa IVb
III miejsce: Klasa VIIb

Wyróżnienie
Dominika Książek VIIa

Szkolny Turniej Mitologiczny klas piątych

88

Beata Sypień
Beata Wrzeszcz

I miejsce:  Klasa Vb
II miejsce:  Klasa Vc
III miejsce: Klasa Va, Vd

Szkolny Konkurs
Mistrz Rachunków

kl. IV: 85

kl. V: 88

Anna Ilba
Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach
Mariola Zaryczna

Wyniki klas czwartych:

I miejsce:
Y. Baginskyi –4 d
Sz. Nowakowski-4d

B. Gottschling - 4 a
F. Greczanik -4b

II miejsce
E. Frankiewicz  – 4a

III miejsce
Sz. Żukliński   – 4c
M. Rak  – 4d

Wyniki klas piątych:

I miejsce:
F. Śpik -5c
K. Kowalska – 5d
I. Korczyński – 5b

II miejsce:
H. Kroik – 5a
F. Olejniczak-5c
T. Krzywda – 5d

III miejsce
M. Jarząb – 5a
P. Marciniak -5b

Szkolne eliminacje do Mistrzostw Dolnego Śląska w sudoku

54

Anna Ilba
Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach
Mariola Zaryczna

 

Szkolny Konkurs
z Języka Niemieckiego dla trzecich klas gimnazjalnych

 

Janina Mazur

I miejsce:
Aleksander Podgórski

Szkolny Konkurs
z Języka Niemieckiego   dla  klas czwartych

 

Janina Mazur

I miejsce
Maja Wyszomirska IVd

Szkolny  Konkurs
Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

 

Renata Kropidłowska
Janina Mazur

Uczniowie zakwalifikowani do etapu gminnego:

Martyna Sowa VIIIa
Natalia Adamczuk VIIIb
Iga Niewiadomska VIIIb
Ewa Gospodarek VIIIc
Zofia Tyrek VIIIc
Jan Czekiel IIIGa

Szkolny etap konkursu Przyroda wokół nas dla klas piątych

88

Izabela Skotnicka

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego:

Maciej Dalecki Vc
Igor Duchiński Vb
Aurelia Głuch Vc
Mieszko Kędzierski Vd
Ignacy Korczyński Vb
Franciszek Śpik Vc

 

ETAP GMINNY

Gminny  Konkurs
Wiedzy o Pożarnictwie

5

Zbigniew Baran
Jolanta Jerzycka

Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego:
Michał Płaczek

Udział:
Ewa Frankiewicz
Aurelia Głuch
Oliwia Iwańczyk
Paweł Orawczak

Gminny Konkurs
Recytatorski

 

5

Magdalena Bobowska
Beata Domaradzka – Żak
Alicja Semla  - Owczarek
Beata Sypień
Beata Wrzeszcz

Nagrody:
Wiktoria Dereń IVa
Malwina Kotusz  IVd

Wyróżnienie:
Franciszek Śpik Vc
Nina Boratczuk  Vc

Gminny Konkurs Ortograficzny

2

Beata Domaradzka - Żak 

II miejsce
Ewa Gospodarek

III miejsce
Weronika Woch VIIIa

Gminny Konkurs Plastyczny Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna

14

Izabela Wlazło

II miejsce:
Anna Żołędziewska IIIGc

Wyróżnienia
Aleksandra Gajewska IIIGa
Katarzyna Król IIIGa

Gminny Konkurs
Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

6

Renata Kropidłowska
Janina Mazur

I miejsce:
Ewa Gospodarek VIIIc

III miejsce:
Jan Czekiel IIIGa

 

ETAP POWIATOWY

Powiatowy  Konkurs Wiedzy o Pożarnictwie

1

Jolanta Jerzycka

III miejsce:
Michał Płaczek

XVI Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski
we Wrocławiu

1

Magdalena Bobowska
Beata Wrzeszcz

Udział:
Malwina Kotusz IVd
Wiktoria Dereń IVa

V Olimpiada Geograficzna
dla szkół podstawowych

5

Izabela Wlazło

5 uczniów klas gimnazjalnych:
Rafał Maczy
Jan Czekiel
Dominik Piasecki
Wiktor Kanclerski
Michał Wagner

1 uczennicy SP
Ewa Gospodarek

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego:
Jan Czekiel IIIGa
Rafał Maczy IIIGb

Przyroda wokół nas
dla klas V

6

Izabela Skotnicka

Szkoła zajęła I miejsce

Laureaci:
Igor Duchiński Vb
Aurelia Głuch Vc
Mieszko Kędzierski Vd
Ignacy Korczyński Vb
Hanna Kroik Va
Franciszek Śpik Vc

W ramach konkurencji związanej  z rozpoznawaniem gatunków roślin  i zwierząt wyłoniono trzech najlepszych uczestników
w tej kategorii w tym naszą uczennicę:

Hannę Kroik Va

Konkurs plastyczny
Nie rozmawiaj 
z nieznajomym

8

Ewa Król

Klasy IV-VI

I miejsce:
Ewelina Stelmaszczyk VIIc
Oliwia Stelmaszczyk VIIIb

II miejsce:
Paulina Florczyk Vc

III miejsce:
Aurelia Głuch Vc

Wyróżnienia:
Nina Boratczuk Vc
Maria Marzec Vc
Emilia Motyl VIa
Zofia Mielczarek VIa

 

ETAP WOJEWÓDZKI

V Olimpiada Geograficzna
dla szkół podstawowych

2

Izabela Wlazło

Laureat:
Jan Czekiel IIIGa

Finalista:
Rafał Maczy IIIGb

XVIII  Dolnośląski Konkurs Matematyczno – Fizyczny  zDolny Ślązak Gimnazjalista

1

Bożena Nobis

Finalista części matematycznej:
Rafał Maczy IIIGb

III MUM – Memoriał Urszuli Marciniak

40

Anna Ilba
Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach
Mariola Zaryczna

Udział w finale:
Rafał Maczy IIIGb
Dominik Piaseczny IIIGb
Maja Frankiewicz VIa

Laureat:
Dominik Piasecki IIIGb

VIII Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

1

Mariola Zaryczna

Finalistka:
Nadia Koperstyńska VIa

 

ETAP OGÓLNOPOLSKI

Konkurs Plastyczny 
Na jawie i we śnie

8

Izabela Wlazło

Wyróżnienie:
Zofia Tyrek VIIIc

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.30 – 15.30
WTOREK                7.30 – 15.30
ŚRODA                     7.30 – 17.00
CZWARTEK            7.30 – 15.30
PIĄTEK                   7.30 – 15.30

liczba odwiedzin: 695287