Nawigacja

Godziny dostępności / konsultacje

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI / KONSULTACJI
DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

w roku szkolnym 2022/2023

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Klasy

Termin
konsultacji
dla 
rodziców

Termin
konsultacji
dla 
uczniów

Miejsce

1.

Beata
Sypień

j. polski
historia

IVA IVB VIA
IVABC

poniedziałek
10.00 – 10.30

czwartek
14.35 – 15.05

pokój naucz.

2.

Magdalena
Bobowska

j. polski

VC VII A
VIIIBD

środa
12.45 – 13.15

czwartek
7.00 – 7.30

103

3.

Monika
Jarmużek

historia

VABC VIABC
VIIAB VIIIABCD

środa
14.40-15.10

środa
7.00-7.30

108

4.

Bożena
Nobis

matematyka

VIIICD IVA
IVB IVC

wtorek
7.00 – 7.30

środa
7.00 – 7.30

112

5.

Katarzyna
Rogala-Łach

matematyka
fizyka
informatyka

VIIA VIIIA
VIIA VIIIA
VIIA VIIB

piątek
13.15 – 13.45

piątek
12.45 – 13.15

109

6.

Magdalena
Ryng

biologia
EDB
WDŻ

VIIIABCD
VIIIABCD
IV – VIII

wtorek
9.30 – 10.00

piątek
7.00 – 7.30

pokój naucz.

7.

Izabela
Wlazło

geografia

VABC VIABC
VIIAB VIIIABCD

piątek
7.40 – 8.10

wtorek
14.30 – 15.10

pokój naucz.

8.

Janina
Mazur

j. niemiecki

VIIAB  VIIIABCD

wtorek
13.50 – 14.20

czwartek
14.40 – 15.10

pokój naucz.

9.

Zbigniew
Baran

WF

IVABC VC VIA
VIIIAB (chł.)

piątek
7.00 – 7.30

piątek
15.00 – 15.30

pokój naucz. WF

10.

Mirosław
Wenc

muzyka

IV – VII

poniedziałek
14.05 – 14.20

poniedziałek
13.50 – 14.05

2

11.

Beata
Domaradzka-Żak

j. polski

VAB VIB
VIIB

wtorek
10.30 – 11.00

piątek
7.00 – 7.30

pokój naucz.

12.

Mariola
Zaryczna

matematyka chemia

VB
VIIAB VIIIABCD

środa
10.30-11.00

piątek
7.00 – 7.30

pokój
naucz.

104

13.

Anna
Ilba

matematyka

VA VIABC VIIIB

wtorek
10.00 – 10.30

środa
7.00 – 7.30

pokój naucz.

14.

Małgorzata
Kwaśna

dyrektor
szkoły

 

środa
10.00 – 10.50

środa
10.50 – 11.00

gabinet dyrektora

15.

Małgorzata
Matkowska

wicedyrektor
szkoły

 

poniedziałek
7.30 – 8.15

poniedziałek
7.15 – 7.30

gabinet wicedyrek.

16.

Agata
Boratczuk

informatyka

doradz. zawod.

IVAB VABC
VIAB VIIIAD
VII – VIII

czwartek
12.00 – 12.30

wtorek
7.00 – 7.30

03

17.

Krystyna
Boraczewska

informatyka
technika
 

IVC VIC VIIIBC
IVABC VABC
VIABC

czwartek
10.30 – 11.00

środa
14.30 – 15.10

pokój naucz.

18.

Ewa
Król

plastyka

IV – VII

czwartek
(co drugi tydzień )
13.00 – 13.15

wtorek
(co drugi tydzień) 13.50 – 14.15

1

19.

Aleksandra
Krużycka

j. angielski

0A ID IVC
VIIB VIIIAD

piątek
14.15 – 14.45

piątek
13.45 – 14.15

pokój naucz.

20.

Renata
Kropidłowska

j. niemiecki

IVABC  VABC 
VIABC

czwartek
11.45 – 12.15

poniedziałek
13.45 – 14.15

pokój naucz.

21.

Jolanta
Jerzycka

WF

VB VIBC
VIIIA+B (dz.)
VIIIC+D (dz.)

poniedziałek
7.00 – 7.30

wtorek
16.30 – 17.00

pokój naucz. WF

22.

Mateusz
Kwaśny

WF

VA VIA VIIAB
VIIIC+D (chł.)

poniedziałek
7.00 – 7.30

środa
15.25 - 15.55

pokój naucz. WF

23.

Karolina
Kownacka

j. angielski

IA IVA IVB VIIA
VIIIBC

poniedziałek
11.30 – 12.00

środa
14.45 - 15.15

pokój naucz.

24.

Eliza
Zipser

j. angielski

VABC VIABC

środa
10.30 – 11.00

środa
14.35 - 15.05

pokój naucz.

25.

Beata
Wrzeszcz

j. polski

IVC VIC VIIIAC

wtorek
10.00 – 11.00

czwartek
7.00 – 7.30

pokój naucz.

26.

Gabriela
Stawińska

matematyka
fizyka

V C VII B
VII B VIII BCD

poniedziałek
10.30 – 11.00

piątek
7.00 – 7.30

pokój naucz.

27.

Izabela
Skotnicka

przyroda
biologia
 

IV ABC
VABC VIABC
VIIAB

wtorek
10.30 – 11.00

czwartek
14.35 – 15.05

pokój naucz.

5

28.

Grzegorz
Jarząbek

WOS

VIIIABCD

czwartek
(co drugi tydzień )
15.05 – 15.35

czwartek
(co drugi tydzień )
14.35 – 15.05

pokój naucz.

30.

Agata
Jędrzejczak

j. angielski

0B IBC IIABCD
IIIABC

poniedziałek
12.45 – 13.15

poniedziałek
13.15 – 13.45

pokój naucz.

31.

Katarzyna
Mizgała

j. niemiecki

I - III

poniedziałek
12.00 – 12.30

piątek
15.30 – 16.00

pokój naucz.

32.

Anna
Telatyńska

Eduk. wczesn.

IA

wtorek
12.30 – 13.00

czwartek
11.30 – 12.00

pokój naucz.

33.

Katarzyna
Bugiel

Eduk. wczesn.

IB

wtorek
11.30 – 12.00

wtorek
11.00 – 11.30

pokój naucz.

34.

Anna
Kozłowska

Eduk. wczesn.

IC

wtorek
12.00 – 12.30

wtorek
15.25 – 15.55

pokój naucz.

35.

 

Marta
Kujawa

Eduk. wczesn.

ID

poniedziałek
9.05 – 9.35

czwartek
11.45 – 12.15
sala 8

pokój naucz.

36.

Danuta
Dudek

Eduk. wczesn.

IIA

piątek
11.30 – 12.00

piątek
11.00 – 11.30
gab. pedagoga
na bloku sport.

pokój naucz.

37.

Zdzisława
Chmura

Eduk. wczesn.

IIB

 

wtorek
12.30 – 13.00

poniedziałek
11.20 – 11.50
gab. pedagoga
na bloku sport.

pokój naucz.

38.

Klaudia
Nartowska

Eduk. wczesn.

IIC

czwartek
10.10 – 10.40

czwartek
11.00 – 11.30

pokój naucz.

39.

Malwina
Marsik

Eduk. wczesn.

IID

poniedziałek
14.00 – 14.30

poniedziałek
11.15 – 11.45

pokój naucz.

40.

Marta
Florczyk

Eduk. wczesn.

IIIA

czwartek
9.10 – 9.40

czwartek
12.00 – 12.30

pokój naucz.

41.

Marietta
Głuch

Eduk. wczesn.

IIIB

czwartek
11.30 – 12.00

czwartek
11.00 – 11.30

pokój naucz.

42.

Monika
Walkowiak

Eduk. wczesn.

IIIC

wtorek
12.30 – 13.00

wtorek
12.00 – 12.30

pokój naucz.

43.

Agnieszka
Jóźwiak

oddział
przedszkolny

0A

środa
11.00 – 12.00

 

05
(zaplecze)

44.

Anna
Wojtasik

oddział
przedszkolny

0A

środa
10.30 – 11.30

 

pokój naucz.

45.

Justyna
Przyśliwska

oddział
przedszkolny

0B

wtorek
9.30 – 10.00

środa
9.30 – 10.00

 

pokój naucz.

46.

Joanna
Jarek-Geneja

religia

I - VIII

wtorek
15.05 – 15.35

wtorek
14.35 – 15.05

2

47.

Ewa
Pieńkowska

nauczyciel
współ-
organizujący

VIIIC

czwartek
9.05 – 10.05

 

pokój naucz.

48.

Małgorzata
Sobczyk

nauczyciel
współ-
organizujący

IIA

wtorek
13.00 – 14.00

 

01-02

(zaplecze)

49.

Ewa
Wilk

nauczyciel
współ-
organizujący biblioteka

IVA

wtorek
10.00 – 11.00

 

biblioteka
szkolna

50.

Marta
Cupiał

logopeda

 

czwartek
7.45 – 8.15

poniedziałek
15.00 – 15.30

07

51.

Agnieszka
Markowska

pedagog

 

poniedziałek
15.45 – 16.00

poniedziałek
15.30 – 15.45

pokój pedagoga

52.

Bożena
Roemer

pedagog

 

wtorek
13.00 – 13.30

środa
12.00 – 12.30

pokój pedagoga

53.

Katarzyna
Roemer-Tomczyk

pedagog

 

środa
15.30 – 16.00

wtorek
10.00 – 10.30

10

54.

Alicja
Sarba

psycholog

 

wtorek
9.00 – 9.30

poniedziałek
14.45 – 15.15

10

55.

 

Renata
Ciborowska

świetlica

 

czwartek
(co drugi tydzień )
10.20 – 11.20
11.40 – 12.40

 

świetlica

56.

Agnieszka
Dziedzic

świetlica

 

czwartek
(co drugi tydzień )
11.40 – 12.40
10.20 – 11.20

 

świetlica

57.

Nikoletta
Sordyl

świetlica

 

wtorek
8.30 – 9.30

 

świetlica

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95, 71 318 50 52

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.00 – 16.00
WTOREK                7.00 – 16.00
ŚRODA                     7.00 – 16.00
CZWARTEK            7.00 – 16.00
PIĄTEK                   7.00 – 16.00

liczba odwiedzin: 2078324