Nawigacja

Kadra nauczycielska

 

Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022

Imię i nazwisko

przedmiot

KLASY

Małgorzata Kwaśna

dyrektor szkoły
WF


IV C

Małgorzata Matkowska

wicedyrektor szkoły

 

Anna Kozłowska

wychowanie przedszkolne

0a

Katarzyna Bugiel

wychowanie przedszkolne

0a

Agnieszka Jóźwiak

wychowanie przedszkolne

0b

Danuta Dudek

edukacja wczesnoszkolna

Ia

Zdzisława Chmura

edukacja wczesnoszkolna

Ib

Klaudia Nartowska

edukacja wczesnoszkolna

Ic

Alicja Dembek

edukacja wczesnoszkolna

Id

Marta Florczyk

edukacja wczesnoszkolna
j. niemiecki

IIa
IIabc   IIIabc

Marietta Głuch

edukacja wczesnoszkolna

IIb

Monika Walkowiak

edukacja wczesnoszkolna

IIc

Anna Telatyńska

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

Krystyna Szewc

edukacja wczesnoszkolna

IIIb

Małgorzata Piórkowska

edukacja wczesnoszkolna

IIIc

Beata Domaradzka-Żak

wychowawstwo
j. polski

IVa
IVab  Vb  VIb

Mariola Zaryczna

wychowawstwo
matematyka
chemia

IVb
IVb
VIIabcd  VIIIabcd

Eliza Zipser

wychowawstwo
j. angielski

IVc
IVabc  Vabc

Mateusz Kwaśny

wychowawstwo
WF

Va
IIIab  IVa  Va  VIab

Jolanta Jerzycka

wychowawstwo
WF
gimnast.korekc.
gimnast. art.

Vb
IIIc  IVb  Vbc
-
-

Krystyna Boraczewska

wychowawstwo
informatyka
technika
przyroda

Vc
Vc  VIIbc
IV-VI
IVabc

Magdalena Bobowska

wychowawstwo
j. polski

VIa
IVc  VIa  VIb  VIIbd

Gabriela Stawińska

wychowawstwo
matematyka
fizyka

Vb
IVc  VIb  VIIIb
VIIabcd

Zbigniew Baran

wychowawstwo
WF

VIIa
Va VIIabcd (dz.)   VIIIabcd (dz.)

Anna Ilba

wychowawstwo
matematyka

VIIb
IVa  Vabc  VIIb

Beata Wrzeszcz

wychowawstwo
j. polski

VIIc
Vc  VIIac  VIIIa

Monika Jarmużek

wychowawstwo
historia

VIId
V-VIII

Bożena Nobis

wychowawstwo
matematyka

VIIIa
VIIcd  VIIIacd

Beata Sypień

wychowawstwo
j. polski

VIIIb
Va  VIIIbcd

Karolina Kownacka

wychowawstwo
j. angielski

VIIIc
VIa  VIIbc  VIIIcd

Katarzyna Jezierska

wychowawstwo
WF

VIIId
VIIabcd (chł.)   VIIIabcd (chł.)

Agata Boratczuk

informatyka

IVabc  Vab  VIIad  VIIIabcd

Renata Ciborowska

świetlica

-

Dorota Dziedzińska

świetlica

-

Grzegorz Jarząbek

historia
wos

IVabc
VIIIabcd

Agata Jędrzejczak

j. angielski

0ab I-III

Ewa Król

plastyka

IV-VII

Aleksandra Krużycka

j. angielski

VIb VIIad VIIIab

Katarzyna Malec

logopeda

-

Janina Mazur

j. niemiecki

VIb  VIIabcd  VIIIabcd

Lidia Michałuszek

religia

IIIabc V-VIII

Katarzyna Mizgała

j. niemiecki

Iabcd  IVabc  Vabc  VIa

Małgorzata Perlińska

pedagog

-

Bożena Roemer

pedagog
doradztwo zawodowe

-
-

Katarzyna Rogala - Łach

matematyka
fizyka
informatyka

VIa  VIIa 
VIIIabcd
VIab

Ewa Rokita

logopeda

-

Magdalena Ryng

biologia
edukacja dla bezpieczeństwa
wychowanie do życia w rodzinie

V-VIII
VIIIabcd
VIIIabcd

Alicja Sarba

psycholog

-

Małgorzata Sobczyk

nauczyciel wspomagający

-

Katarzyna Szeliga

religia

Iabcd  IIabc  IVabc

Mirosław Wenc

muzyka

IV-VII

Ewa Wilk

nauczyciel wspomagający

-

Izabela Wlazło

geografia

V-VIII

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.30 – 15.30
WTOREK                7.30 – 15.30
ŚRODA                     7.30 – 17.00
CZWARTEK            7.30 – 15.30
PIĄTEK                   7.30 – 15.30

liczba odwiedzin: 1430894