Nawigacja

Akcje charytatywne

 

I TY MOŻESZ ZOSTAC ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

 

Od 1 grudnia 2022r. do 31 stycznia 2023r. uczestniczyliśmy w corocznej akcji charytatywnej mającej na celu pomoc materialną wychowankom Domu Dziecka przy ulicy Parkowej 2 we Wrocławiu. Zbieraliśmy różne produkty pielęgnacyjne dla małych dzieci m.in.: chusteczki nawilżające i pampersy oraz produkty spożywcze takie jak: mleko modyfikowane, kaszki owocowo-ryżowe i mleczno-ryżowe, soczki oraz musy owocowe.

W imieniu własnym i Pracowników Domu Dziecka chciałabym serdecznie podziękować za bardzo duże zaangażowanie w świąteczną akcję "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem".

Wszystkim Darczyńcom dziękuję za wsparcie, hojność, bezinteresowną pomoc i okazaną dobroć.

Marta Florczyk


Galeria 2023

 

Podsumowanie lat 2011 - 2022

           Od 2011r. organizujemy w naszej szkole akcję charytatywną „ I Ty możesz zostać Św.Mikołajem”. Co roku na przełomie grudnia i stycznia wspomagamy materialnie wychowanków Domu Dziecka nr 1 we Wrocławiu. W zależności od bieżącego zapotrzebowania zbieramy różne produkty. Najczęściej są to wszelkie środki do pielęgnacji noworodków, niemowląt i małych dzieci m.in.: pampersy,  chusteczki nawilżające, szampony, żele do kąpieli, kremy na odparzenia i podrażnienia itp. W 2019 r.  zbieraliśmy również dary dla nastolatków - dezodoranty, żele pod prysznic, kremy pielęgnacyjne i inne artykuły pielęgnacyjno-kosmetyczne zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców. W roku 2021/2022 poza pampersami i chusteczkami nawilżającymi, na które jest największe zapotrzebowanie, dołączyliśmy produkty żywnościowe dla małych dzieci np.: kaszki owocowo –ryżowe i mleczno-ryżowe, mleko modyfikowane  oraz soczki Bobofrut.  Nasi Darczyńcy nie zapominają również o przyjemnych niespodziankach dla wychowanków Domu Dziecka. Są wśród nich m.in. pluszaki, grzechotki, kocyki i książeczki.

        Cała akcja dostarcza nam mnóstwo radości i już na stałe zapisała się w harmonogram naszych szkolnych działań. Nawet pandemia nie przeszkodziła nam w zorganizowaniu zbiórki darów. Nasi uczniowie są bardzo zaangażowani w świąteczną akcję. Razem z wychowawcami dostarczają  zebrane dary do Domu Dziecka, gdzie zawsze są mile witani. Ogromną radość sprawiają wszystkim coroczne zdjęcia przy świątecznych choinkach.

        W imieniu własnym i Pracowników Domu Dziecka chciałabym serdecznie podziękować Darczyńcom za bardzo duże zaangażowanie w świąteczną akcję "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem", za hojność, bezinteresowną pomoc i okazaną dobroć. Dziękuję również Wszystkim Nauczycielom, którzy mobilizują dzieci w czasie trwania akcji i pomagają w zbiórce darów. Szczególne podziękowania kieruję do Rady Rodziców naszej szkoły, od której otrzymujemy dodatkowe wsparcie materialne.

Marta Florczyk

 

  

 

Galeria 2019

Galeria 2020

Galeria 2021

Galeria 2022

 

.

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95, 71 318 50 52

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.00 – 16.00
WTOREK                7.00 – 16.00
ŚRODA                     7.00 – 16.00
CZWARTEK            7.00 – 16.00
PIĄTEK                   7.00 – 16.00

liczba odwiedzin: 2487702