Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

 

ROK  SZKOLNY  2019 / 2020
ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE  KLAS  IV – VIII

 

GODZINA

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

SALA

PONIEDZIAŁEK

7.05 - 7.55

SKS dla kl. VI

Zbigniew Baran

sala gimn.

7.25 - 7.55 Klub Młodego Historyka i Obywatela Dorota Żukowska 3
15.30 - 17.00 SKS Mateusz Kwaśny sala gimn.
WTOREK
15.35 - 16.20 Szkolny Klub Twóców i Miłośników
Plastyki - koło plastyczne
Ewa Król 1
15.30 - 16.30 SKS Katarzyna Jezierska sala gimn.
ŚRODA
7.25 - 7.55 Zajęcia wyrównawcze z WOS-u Dorota Żukowska 3
15.25 - 16.15 SKS dla kl. IV i V Zbigniew Baran sala gimn.
CZWARTEK
7.00 - 7.55 SKS Katarzyna Jezierska sala gimn.
7.15 - 7.55 Koło informatyczne,
Gazetka szkolna "Oko Szkoły"
Agata Boratczuk 03
13.45 - 15.25 Szkolny Klub Twóców i Miłośników
Plastyki - koło plastyczne
Ewa Król 1
17.30 - 18.30 Schola Joanna Jarek-Geneja 01
PIĄTEK
       

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z PROJEKTU UNIJNEGO
w Szkole Podstawowej w Kamieńcu Wrocławskim

II okres
„Gmina Wrocław i Gmina Czernica to kompetencji skarbnica”

 

TERMIN

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

SALA

PONIEDZIAŁEK

Lekcja 0.
7.10 – 7.55

Odkrywam świat- zajęcia rozwijające  z geografii

Izabela Wlazło

110

Lekcja 1.
8.00 – 8.45

Zajęcia rozwijające z matematyki
– zajęcia do końca marca

Marietta Głuch

Łącznik
01 -02

Lekcja 1.
8.00 – 8.45

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Anna Ilba

3

Lekcja 2.
8.55 – 9.40

Zajęcia rozwijające z matematyki

Marietta Głuch

Łącznik
01 -02

Lekcja 6.
12.50 – 13.35

Zajęcia socjoterapeutyczne

Bożena Roemer

113

Lekcja 6.
12.50 – 13.35

Terapia logopedyczna

Anna Jajor – Morawiec

6

Lekcja 7.
13.45 – 14.30

Terapia logopedyczna

Anna Jajor – Morawiec

6

WTOREK

Lekcja 0.
7.10 – 7.55

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Katarzyna Rogala – Łach

104

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Karolina Kownacka

5

Lekcja 3.
9.50 – 10.35

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gabriela Stawińska

biblioteka

Lekcja 4.
10.45 – 11.30

Zajęcia rozwijające z matematyki

Monika Walkowiak

Łącznik
01 -02

Lekcja 5.
11.50 – 12.35

Zajęcia rozwijające z matematyki

Zdzisława Chmura

biblioteka

Lekcja 5.
11.50 – 12.35

Jak liczyć? zajęcia wyrównawcze z matematyki

Małgorzata Piórkowska

Łącznik
01 -02

Lekcja 6.
12.50 – 13.35

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego
grupa 1

Janina Mazur

6

Lekcja 6.
12.50 – 13.35

Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

Marta Florczyk

10/11

Lekcja 7.
13.45 – 14.30

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego
grupa 2

Janina Mazur

6

Lekcja 8.
14.40 – 15.25

Jestem świetnym strategiem
zajęcia w zakresie TIK

Krystyna Boraczewska

109

ŚRODA

Lekcja 2.
8.55 – 9.40

Zajęcia uczące uczenia się

Bożena Roemer

113

Lekcja 3.
9.50 – 10.35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Krystyna Szewc

Łącznik
01 -02

Lekcja 5.
11.50 – 12.35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Anna Telatyńska

Łącznik
01 -02

Lekcja 6.
12.50 – 13.35

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne grupa II

Katarzyna Roemer – Tomczyk

10

Lekcja 7.
13.45 – 14.30

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Agata Jędrzejczak

112

Język polski dla cudzoziemców

Beata Wrzeszcz

6

Zajęcia wyrównawcze  z języka angielskiego

Iwona Halicka

110

Lekcja 8.
14.40 – 15.25

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Iwona Halicka

110

Klub Przyrodnika- zajęcia rozwijające z przyrody

Danuta Dudek

04

Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

Renata Kropidłowska

00

CZWARTEK

Lekcja 0.
7.10 – 7.55

Zajęcia wyrównawcze  z matematyki

Bożena Nobis

112

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Gabriela Stawińska

5

Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego
– zajęcia do końca marca

Marta Florczyk

06

Lekcja 5.
11.50 – 12.35

Zajęcia rozwijające z matematyki
- do kwietnia 2020

Zdzisława Chmura

biblioteka

Lekcja 5.
11.50 – 12.35

Lubię liczyć – zajęcia rozwijające z matematyki

Alicja Pelc

11

Lekcja 6.
12.50 – 13.50

Zajęcia uczące uczenia się

Małgorzata Perlińska

10

Lekcja 8.
14.40 – 15.25

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Mariola Zaryczna

104

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Renata Kropidłowska

00

Zajęcia wyrównawcze  przyrodnicze – biologia

Magdalena Ryng

112

PIĄTEK

Lekcja 1.
 8.00 – 9.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne grupa I

Katarzyna Roemer – Tomczyk

10

Lekcja 8.
14.40 – 15.25

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Justyna Hołyńska

8

Zajęcia rozwijające z matematyki

Bożena Nobis

112

 

HARMONOGRAM ZAJĘC PROJEKTOWYCH- kliknij, aby pobrać

* WAŻNE!!!
Z powodu nieobecności nauczyciela zajęcia z p. Iwoną Halicką zostały zawieszone do odwołania.

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.30 – 15.30
WTOREK                7.30 – 15.30
ŚRODA                     7.30 – 17.00
CZWARTEK            7.30 – 15.30
PIĄTEK                   7.30 – 15.30

liczba odwiedzin: 724359