Nawigacja

 

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH
w II półroczu 2018/2019


 

Trener: Zbigniew Baran

Dziewczęta

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej IMS

gminny

14

I

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej IMS

powiatowy

14

III

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej IMS

gminny

14

III

Mistrzostwa Powiatu  w Piłce Siatkowej IMS

powiatowy

12

I

Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej IMS

¼ wojewódzki

12

I

Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej IMS

½ wojewódzki

12

IV

Mistrzostwa w Piłce Plażowej

gminny

3

I

Mistrzostwa w Piłce Plażowej

powiatowy

3

I

Mistrzostwa w Piłce Plażowej

finał strefy wrocławskiej

3

V

 

Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej kl.V

gminny

8

I

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej kl.V

powiatowy

8

I

Eliminacje strefy wrocławskiej w piłce siatkowej kl. V

¼ wojewódzki

8

IV

Mistrzostwa Gminy kl. IV

gminny

6

I

Mistrzostwa Powiatu kl. IV

powiatowy

6

I

 


Trener: Jolanta Jerzycka

Dziewczęta

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej kl. VI

gminny

10

III

Udział w biegach na orientację

powiatowy

22

udział

 

Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej kl. VI

gminny

10

I

Gminne Zawody w Mini Piłce Nożnej  o Puchar

gminny

12

I

Udział w biegach na orientację

powiatowy

2

udział

Powiatowe  Zawody w Mini Piłce Siatkowej kl. VI

powiatowy

10

III

 


Trener: Katarzyna Jezierska

Dziewczęta

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Mini piłka siatkowa kl. V

gminny

8

II

Mini piłka siatkowa kl. IV

gminny

6

I

Mini piłka siatkowa kl. IV

powiatowe

6

I

 

Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Mini piłka siatkowa kl. V

gminny

10

I

Mini piłka siatkowa kl. V

powiatowy

10

I

Mini piłka siatkowa kl. V

strefa wrocławska

10

IV

Mini piłka ręczna

gminny

12

I

Mini piłka ręczna

powiatowy

12

VI

Mini piłka nożna

Powiatowy

10

III

Piłka siatkowa IMS

gminny

12

I

Piłka siatkowa IMS

powiatowy

12

II

Piłka ręczna IMS

gminny

12

I

Piłka ręczna IMS

powiatowy

12

IV

Piłka nożna IMS

gminny

10

II

Siatkówka plażowa IMS

gminny

3

I

Siatkówka plażowa IMS

powiatowy

3

III

Narciarstwo zjazdowe

dolnośląski

3

XVII

 


Trener: Mateusz Kwaśny

Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Piłka nożna

Gmina

12

1 miejsce

Piłka nożna

Powiat

12

3 miejsce

Piłka ręczna

Gmina

12

1 miejsce

Piłka ręczna

Powiat

12

6 miejsce

Siatkówka klas 6

Gmina

10

1 miejsce

Siatkówka klas 6

Powiat

10

2 miejsce

Biegi na orientację

Dolnośląskie

2

Indywidualnie, najwyższe
4 miejsce

 

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.30 – 15.30
WTOREK                7.30 – 15.30
ŚRODA                     7.30 – 17.00
CZWARTEK            7.30 – 15.30
PIĄTEK                   7.30 – 15.30

liczba odwiedzin: 724345