Nawigacja

 • List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

 • .

  FILMIK Z ŻYCZENIAMI:  Dzień Edukacji Narodowej

 • .

 • zDolny Ślązak

 • Europejski Dzień Sportu

 • Autobus szkolny

  UWAGA, ZMIANA GODZIN DOWOZÓW od 8.09!!!

  Dowozy 2020-2021 NOWE 2 (od 8.09) - kliknij, aby pobrać

 • PODRĘCZNIKI SZKOLNE!

  Drodzy Rodzice.

  Prosimy o zapoznanie się z umową wypożyczania podręczników szkolnych w roku szkolnym 2020/2021.

  Podręczniki dla uczniów klas IV – VIII będą wypożyczane w czasie lekcji na podstawie oświadczenia podpisanego przez Państwa (oświadczenie uczeń otrzyma w szkole).

  Rodzice uczniów klas I - III  wypożyczą podręczniki w godzinach popołudniowych zgodnie  z  podanym w przyszłym tygodniu harmonogramem.

 • Nowe dzwonki

 • Bezpieczny powrót do szkół (MEN, GIS)

  Na prośbę Ministra edukacji Narodowej przesyłamy Państwu informacje i w załaczeniu list MEN I GIS wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. 

  .

 • UWAGA

 • WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI 2020

 • Dolny Ślązaczek

 • Dzień sportu

  20.07.br. na terenie szkoły w Kamieńcu Wrocławskim odbędzie się Dzień Sportu z Aglomeracją Wrocławską i Gminą Czernica. Zapraszamy chętne dzieci (w wieku od 9 lat)  i młodzież do aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w wydarzeniu (na chwilę obecną impreza do 150 osób, zgodnie z wytycznymi GIS). Dzień rozpoczynamy o 10.00, a kończymy o 15.00, a w programie m.in.: biegi na orientację, ultimate, bule, badminton gry i zabawy, nagrody, woda oraz poczęstunek dla uczestników.

  INFORMACJE OGÓLNE

  ZGODA

  Zapisy na imprezę oraz pytania można kierować na adres: jolanta.jerzycka@wp.pl

   

 • Klasa sportowa z patronatem AWF!

  Drodzy Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat nad naszą nowo tworzoną klasą sportową objęła znana wszystkim Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, przy ścisłej współpracy z klubem sportowym AZS AWF Wrocław. Więcej szczegółów i odpowiedzi na Państwa pytania udzielimy podczas jutrzejszej wideokonferencji (poniedziałek 25.05.) w aplikacji zoom o godzinie 18:00. Rodzicom uczniów klas 3 szkoły w Kamieńcu Wrocławskim wyślemy link do konferencji przez dziennik elektroniczny Librus. Pozostałych rodziców z całej naszej Gminy zainteresowanych zapisaniem dzieci do klasy sportowej prosimy o kontakt mailowy: malgorzata.kwasna5@gmail.com w celu przesłania linka z dostępem. 

 • SKS!!!

  Dzień dobry.

  Informujemy, że od dnia 25 maja 2020 roku wznawiamy szkolny SKS. Zajęcia będą odbywać się na boiskach Orlik wyłącznie w obecności upoważnionych opiekunów czyli nauczycieli wf zgodnie z zachowaniem procedur bezpieczeństwa określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku.

  Rodzice uczniów, którzy wyrażą chęć wzięcia udziału w SKS zobowiązani są dostarczenia pobranego i podpisanego formularza zgody drogą elektroniczną przez dziennik Librus. Jednocześnie Uczennica/uczeń musi przedłożyć taką zgodę w formie papierowej nauczycielowi prowadzącemu przez zajęciami.

  Spotkania grup SKS odbywać się będą w dwóch blokach: pierwszy dwie godziny w poniedziałki w godzinach od 14.45 do 16.45, drugi w środę od 16.00 do 17.00.

  Nauczyciele prowadzący Jolanta Jerzycka klasy VII- VIII , Katarzyna Jezierska klasy V-VI i Zbigniew Baran klasy IV- VI.

  Prosimy o deklarowanie chęci udziału w/w zajęciach bezpośrednio do odpowiedniego nauczyciela prowadzącego droga elektroniczną przez dziennik Librus do godziny 18.00 w sobotę 23 maja 2020 roku. Grupy nie mogą być większe niż 14 osób. W związku z powyższym w niedzielę do godziny 20.00 podamy informację zwrotną o zakwalifikowaniu dziecka do wybranej grypy. Zgody udziału w zajęciach nauczyciele załączą w osobnej informacji w wiadomościach Librus w swoich klasach. 

  Pozdrawiamy
  Jolanta Jerzycka
  Zbigniew Baran
  Katarzyna Jezierska

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
  ul. Kolejowa 8
  55-002 Kamieniec Wrocławski
 • 71 318 55 95

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.30 – 15.30
WTOREK                7.30 – 15.30
ŚRODA                     7.30 – 17.00
CZWARTEK            7.30 – 15.30
PIĄTEK                   7.30 – 15.30

liczba odwiedzin: 1272923